Firmamız 2002 yılında İstanbul'da kurulmuş olup hidrolik yük ve personel asansörleri, makaslı platformlar ve forklift ataçmanları konusunda yaptığı üretimlerle yerli ve yabancı müşterilerine hizmet vermektedir.

Yapmış olduğumuz tüm ürünler ve projeler müşteri odaklıdır. Üretilen ürünlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak firmamızda tasarlanmaktadır. Bu nedenle müşterilerimizin her türlü ölçü ve şartlarına göre ürünlerimizi üretebilmekteyiz. Firmamız kendi bünyesindeki araştırma geliştirme ekibiyle %100 Türk üretimi olan ekipmanları üretip kullanmayı ilke edinmiştir.

Firmamız 30.000 kg'a kadar kaldırma platformları, 20.000 kg'a kadar hidrolik asansörler üretilebilmektedir. Yolcu asansörlerimiz 25 mt. yüksekliğe kadar, makaslı platformlarımız 10 mt. yüksekliğe kadar imal edilebilmektedir. Bu yüksekliklerin dışında üzerindeki uygulamalar için özel tasarımlarımız mevcuttur.

Üretim bünyemizde ayrıca, hidrolik asansör karkası, hidrolik üniteler, asansör veya platform silindirleri ve forklift ataçmanları yer almaktadır.

Saygılarımızla
ARBEN Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi